Безпека під час Пандемії

Розкажу трохи детальніше про те, як зараз відбувається підтримка норм безпеки в нашій фотостудії «Headshot».

№1 правило, яке ми ввели: 1 година – 1 клієнт. Ми робимо абсолютно все, щоб під час знімання в студії знаходився тільки один клієнт. Навіть якщо людина бере в оренду тільки один з двох залів. Ми подовжили перерви між знімання та орендою, щоб навіть в приміщеннях рецепшен та гримерки не було випадкових зустрічей.

№2 правило: прибирання та дезінфекція після кожного клієнта. І я не кажу зараз про перестановку стільчиків і світла на свої місця. Ні, мова йде про повноцінне прибирання, чого точно немає в інших фотостудіях (зазвичай це 1-2 рази на день). В нашій студії в поняття прибирання входить:
— Сухе прибирання всіх кімнат
— Миття підлоги (вологе прибирання) з дезінфікуючим засобом
— Обробка всіх поверхонь, ручок, техніки, меблів дезінфектором
— Провітрювання
— Прання або хімчистка тканьового реквізиту, текстилю. (Приходячи до інтер’єрної студії, подумайте добре, хто був на фотосесії до вас на 5 хвилин раніше в цьому ж залі, лежав в цьому ліжку з тою ж білизною, сидів можливо оголений на цьому ж дивані, брав той же плед?! Ви впевнені, що та людина була здорова?!).
– Миття та дезінфекція вбиральні.

Й так після кожного клієнта!

№3 правило: обмеження кількості людей під час фотосесії — це до 6 осіб одночасно в студії. Під час зйомки ми рекомендуємо залишати тільки знімальну команду і моделей. Група підтримки може спостерігати за процесом в гостьовій зоні по вебкамері та приєднуватись до моделі під час перерв.

№4 правило: масковий режим. Вхід у студію можливий тільки в захисній масці. Після температурного контролю, на вході необхідно перевзутися в чисте взуття або вдягнути бахіли. Весь персонал в студії знаходиться в масках. Фотограф намагається знімати не ближче 1 метра до моделі, знімає маску тільки коли фотографує.

№5 правило: фотограф робить тест на COVID-19 кожний місяць.

В студію «Headshot» можливо потрапити тільки за попереднім записом.

З 1 січня 2021 року студія здається тільки цілком (а не кожний зал окремо!). Це єдиний варіант як продовжити безпечно працювати в період лок дауна. Вартість оренди студії за 1 годину – 1000 грн, вона включає: 2 зали з білою та чорною циклорамами, різноманітні паперові та тканьові фони, професійне студійне світло без обмежень в кількості, зручна гостьова зона, сучасна кухня, безкоштовний Wi-Fi, зручності (туалет), 2 гримерки, міні гардероб та аксесуари, тепла підлога, кондиціонування, вода, чай, кава, смаколики, і звісно ж наша технічна підтримка. Наші переваги: зручне розташування в центрі міста, паркінг, окремий вхід на першому поверсі, сучасна будівля та свіжозроблений якісний ремонт індивідуальний підхід та конфіденційність, приватність та повна безпека, дезінфікування. 

Будьте здорові!

З нами комфортно, безпечно й дуже зручно!
Раді працювати для вас! 🙂