Бізнес портрет

В наш час Бізнес-портрет важливий як ніколи, адже кожному професіоналу потрібна якісна фотографія для підтримки персонального бренду. “Online” спілкування стає все більше, а люди все одно прагнуть мати справи з реальними людьми, а не з сірим фоном чи аватаркою персонажа з коміксів. Сьогодні, саме на основі фотографії вашого профілю, люди складають перше враження про вас і ваш бізнес, формують ставлення і приймають рішення про подальшу співпрацю.

Ми, Фотостудія “Headshot”, пропонуємо своїм клієнтам  індивідуальні та корпоративні фотосесії, на яких створюємо сучасні Бізнес Портрети в стилі “Headshot”. Вони максимально адаптовані для використання в якості фотографії профілю в різноманітних комунікаторах та облікових записах, в соціальних мережах, в презентаціях, в статтях, в резюме, на сайтах тощо.

Наша головна мета – за допомогою нашого Бізнес Портрету, найбільш вдало відобразити вашу особистість, підкреслити професіоналізм, впевненість, добросовісність, додати впевненості в спілкуванні, щоб ваш образ викликав довіру у партнерів, клієнтів та колег.

Наш критерій успішності – це створена для вас додаткова персональна цінність та цінність вашого бізнесу. Щоб наш Бізнес Портрет став вашою найвигіднішою інвестицією та особливою візитною карткою персонального бренду.