Відчуйте впевненість перед камерою

Бізнес Портрет | Business Portrait

Щоб розвіяти Ваші побоювання про те, що фотосесія — це складний і виснажливий процес, ми вирішили трохи розповісти Вам про те, як все буде відбуватися.

Відчуйте впевненість перед камерою

Навіть якщо Ви — впевнена в собі людина, можливо, перед камерою фотографа відчуєте себе вразливою та невпевненою. І в цьому немає нічого протиприродного. Позувати на професійну камеру у світлі яскравих софітів, спрямованих прямо в обличчя, вміє не кожен. Тому багато хто не любить фотографуватися та уникають фотокамери.

Що робити, якщо у Вас виникає почуття незручності під час фотосесії й Ви не знаєте як поводитися в кадрі? Впоратись з цією ситуацією — прямий обов’язок фотографа і його команди. Допомога фахівців студії дозволить Вам розслабитися, відмовившись певною мірою від контролю над собою і повністю довіритися людині, яка стоїть за камерою. В результаті Ви отримаєте чудові портрети для персонального брендінгу, які приємно показати світу. Все, що потрібно зробити Вам — це лише приїхати на фотосесію. Про все інше подбає наша команда. Ми гарантуємо, що Ви знайдете досвід, який раніше не відчували перед камерою, і будете приємно здивовані тим, наскільки веселим і надихаючим може бути процес фотографування.

Вислів: «Я не фотогенічний» ми чуємо в студії майже кожен день. Але можемо з упевненістю сказати, що ніколи не працювали з кимось, для кого ми не могли б зробити відмінне фото. Секрет в тому, що професійна портретна фотографія в виконанні досвідченого фахівця не вимагає від Вас вміння бути актором або супермоделлю.

Професійний фотограф відмінно знає, як показати Ваші сильні сторони і як мінімізувати ті особливості зовнішності, на які не хотілося б звертати увагу. Ви будете почувати себе максимально комфортно під час фотосесії.