Осіння фотосесія

Осінь минулого року🍂💛

Як людина, яка знімала всі ці вихідні осінні фотосети в парках, скажу вам, що минулого року було набагато тепліше й сонячніше.🌞

Згадую слова своєї колеги, що відсутність власної фотостудії — це свобода, ніяких обмежень у творчості. Але зараз не погоджусь!🤷 +1, дрібний дощик, червоні щічки й носики, сині губи, пухнасто-стирчаще волосся від вітру та вологості..ну таке чесно. Звісно можна мучити себе, але погодьтесь, зняти елегантний лук або граціозну постать (коли на тобі три светри й пальто) в таких не комфортних умовах не легко.

Водночас коли ви приходите в фотостудію Headshot, це зовсім інший рівень комфорту: тепла підлога з підігрівом, одноразові м’які капці, ароматна кава/чай, індивідуальний гардероб, зручні шкіряні крісла, красиві будуарні столи… Я так довго можу продовжувати😁 До нас можна і з дітьми, і з улюбленцями. Ми закриваємо студію під кожного клієнта! І, звісно ж, забезпечуємо чистоту, повну дезінфекцію приміщення.

Любить себе і не економте на базових речах! Щоб отримати класні емоційні фото, треба комфортно почуватись і трохи розслабитись. І так, до теплої погоди, це студія.