Приватність та ваш комфорт

Як Ви думаєте слова «приватність» та «конфіденційність» якось пов’язані зі словами фотосесія та фотостудія? Як ви вважаєте, а мають бути чи ні?


Коротенький відступ на життєву історію.
Раз на місяць я, як фотограф, роблю тест на Covid. В одних клініках він коштує 2000 грн, а в інших 1000 грн. І от на N раз я вирішила зекономити, піти там де дешевше. По факту, що вийшло:
– Місце лабораторії — це не новенька чистенька будівля зі зручним диванчиком, рецепшеном, туалетом й водичкою, а звичайна радянська поліклініка з кількістю поруч стоячих/ходячих людей як на концерті на Хрещатику. Всі труться, штовхаються, якось не приємно.
– Замість прийому по запису (часу) – жива черга в мінімум 10 осіб. Я стояла з дитиною на руках годину.
– Всередині — малесенький кабінет, в ньому ти платиш дівчинці й вона ж бере аналізи. Там крім цього є старенький стілець та набір (слава Богу новеньких) одноразових баночок. Це все! Ні зручного крісла с підлокітниками, не можливості сумку покласти кудись, або куртку залишити немає. Все тримаєш в руках.
– Результати прийшли з запізненням на день.
Чи варта була 1000 грн комфорту, мого робочого часу та безпеки? Для мене відповідь – однозначно так. Я ціную сервіс й готова заробляти аби мати його в житті.


Повертаючись до питання Приватність в нашій фотостудії, хочу сказати декілька слів:


1. Наша студія знаходиться в новому комплексі, зручна розв’язка, центр міста, парковка. При цьому це не старий завод чи склад, де Ви проходити прохідну й охорону, їдете у «вонючому» ліфті чи йдете пішки на 4-5 поверх та ходити помити руки в загальному коридорі в заводський туалет. Ні, ми маємо окремий особистий вхід, у нас наше власне нове приміщення, красивий ремонт, тепла підлога, вентиляція, кондиціонування, WiFi, музика й сучасне оздоблення меблями та технікою. Ми робимо вологе прибирання та дезинфекцію після кожної фотосесії.


2. Наша студія зачиняється під кожного клієнта! Це означає, що коли в студії Ви, там не буде абсолютно нікого крім команди для проведення зйомки. По-перше, це — приватність. Ви можете спокійно перевдягатись, розкладати речі для зйомки, користуватись всім, щоб відчувати себе максимально спокійно та комфортно. По-друге, в умовах карантину – це безпека. Наші клієнти ніколи не перетинаються. Ми спеціально закладаємо додатковий час між фотосетами для цього.


3. Крім того, що відбувається в стінах студії – це конфіденційна інформація. Якщо Ви захочете зняти бекстейдж, відео, фото, поділитись результатом в соцмережах – ми це зробимо. А якщо ні – наша з вами робота залишиться між нами назавжди.


4. Ми працюємо з сучасною дорогою технікою: фотокамери, об’єктиви, світло, реквізит, регулярно інвестуємо в оновлення та розвиток. І це найбільші витрати після купівлі приміщення. Повірте, ніхто не робить цього регулярно. Дуже часто в студіях стоять старенькі лампи або БУ техніка, які можуть підвести в неочікуваний момент.


5. І у нас найсмачніша кава, запашний чай, свіжі фрукти та смаколики – все для вас!

Впевнена для багатьох якісний сервіс, приватність і комфорт – важливі аргументи для прийняття правильного рішення!