Процес зйомки

У багатьох людей сама думка про фотосесію викликає стрес, а рівень хвилювання можна порівняти з першим побаченням. Здебільшого це відбувається через брак досвіду участі в фотосесіях, відсутність навичок позування, дискомфорт перед об’єктивом, невпевненість в результаті. Або через надмірну самокритику до власної зовнішності. Тому, щоб ви були впевнені й отримали бажаний результат, ми продумали весь процес, зробили його максимально простим, зрозумілим та комфортним:

Підготовка

Бізнес Портрет | Business Portrait

Ми разом готуємось до зйомки. А саме підбираємо референси, зал, фон, узгоджуємо одяг та аксесуари, зачіску, макіяж. При необхідності, ми запропонуємо варіанти з студійного гардеробу або послуги професійного стиліста.

Зйомка

Бізнес Портрет | Business Portrait

краще назвати навчання, тому що в процесі фотографування, ми вчимо вас позувати, допомагаємо знайти оптимальний ракурс, відпрацюємо різні емоції, підбираємо правильне світло та фон і створюємо ідеальний кадр.

Контроль

Бізнес Портрет | Business Portrait

в процесі зйомки ми разом контролюємо результат на екрані, враховуємо ваші побажання, звертаємо увагу на деталі, та допомагаємо отримати бажаний результат.