Студія

Фотостудія “Headshot” – наш творчий простір, це нова приватна фотостудія загальною площею 120 кв.м., поділена на три частини: красива стильна вітальня з сучасною кухнею, зоною відпочинку та ресепшеном, а також чорний та білий зали для фото чи відео знімання. В кожному залі є циклорама, паперові та тканьові фони, місце для перевдягання та гримерна. Кожен зал укомплектований 5 джерелами студійного світла з різними варіантами насадок та різноманітними аксесуарами.

Фотостудія знаходиться між станціями м.Дорогожичі та м.Лук’янівка, в житловому комплексі “Герцен Парк”, неподалік від UNIT City. У нас окремий вхід, поруч з яким досить місця щоб запаркувати авто, а за потреби можемо надати місце в підземному паркінгу.

Найбільше всього ми цінуємо вашу приватність, безпеку і комфорт, тому у нас одномоментно може бути тільки один клієнт. Клієнти між собою не перетинаються, тому що ми обов’язково робимо 30 хв. перерву на прибирання та дезінфекцію. 

А ще в нас чисто, комфортно і дуже затишно. Приходьте і ви не пожалкуєте!

Вітальня

Гостьова зона фотостудії включає ресепшн, зону відпочинку, санвузол та кухню.

Тут ми зустрічаємо клієнтів, проводимо зустрічі, відбираємо фотографії, відпочиваємо та п’ємо каву або чай зі смаколиками. 

Білий зал

Білий зал розміром 45 кв. м, висота стелі 2,7 м. без вікон. В залі велика біла циклорама, біла стіна, паперові та тканьові фони, білі куби різної форми, можливість підвісити тканину чи елементи декору, сходинки, гамак, місце для перевдягання та гримерний столик. В залі також є кондиціонер, підігрів підлоги, музика. Зал укомплектований 5 джерелами імпульсного світла з насадками на вибір! Також в студії є невеликий власний гардероб, різного роду реквізит, які можна задіяти у ваших творчих фотосесіях.

Чорний зал

Чорний зал розміром 31 кв. м., висота стель 2,7 м без вікон. В залі велика чорна циклорама, чорна стіна, чорна цегла, сіра стіна, сіра цегла, тканьовий чорний фон, тканьовий білий фон, великий тканьовий жовтий фон, діапроектор для виводу слайду чи певного кольору на фон, місце для перевдягання, гримерний столик. В залі також є: кондиціонер, підігрів підлоги, музика. Зал укомплектований 5 джерелами імпульсного світла з насадками на вибір! Також в студії є невеликий власний гардероб, різного роду реквізит, які можна задіяти у ваших творчіх фотосесіях.