ФОТОСТУДІЇ КИЄВА ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ФОТОСЕСІЇ

Зовсім скоро ми анонсуємо наш весняний фотопроєкт. А поки що давайте разом подивимось, які фотостудії ідеально підійдуть для нього. Весною, як ніколи, хочеться легких, світлих фотографій, сповнених жіночними образами, квітами та якоюсь особливою ніжністю та романтикою. Тому, переглядаючи інтер’єри різних студій та залів, я вибрала для себе ТОП-5 найкрасивіших варіантів.

  1. Фотостудія «Монохром», зал «Pastel» та зал «Loft»

Багато разів знімала в даній локації, приємний персонал, можливість орендувати одяг на зйомку й часто оновлюваний декор залу.

Адрес: г. Київ, бульвар Вацлава Гавела (И.Лепсе), 8
https://monochromekyivstudio.com/

Із недоліків: обмежений вибір техніки, стара заводська будівля, пропускна система на вході. Але в середі – все симпатично!

Зал «Pastel» – світлий, квітковий та ніжний. Люблю проводити в ньому індивідуальні фотосесії для дівчат, жінок. Зал «Loft» – насичені яскраві кольори, веселий, з кухнею, диванами, як на мене – ідеальний для сімейної фотосесії.

2. Фотостудія «Light studio», зал «White space»

Другий мій фаворит. Дуже приємний персонал, гарний вибір техніки, практично завжди, можна подовжити час фотозйомки.

Адреса: Україна, м.Київ Мамина-Сибиряка 21
https://lightstudio.ua/

Із недоліків: дуже не зручне розташування, хоча не далеко від центру, складність з парковкою.

Для весняної фотосесії я б рекомендувала зал «White space» з ніжним та стильним оновленим декором у світлих тонах. Нагадує простору кімнату європейського готелю. За аудиторією – однозначно будь-яка жіноча фотосесія, хоча love story або сімейна фотосесія теж буде виглядати органічно.

3. Фотостудія «Inlight», зал «Contemp» або «Modern»

В цю студію не можливо не закохатись! 😊Сучасна, зручна, багато реквізиту та техніки. Часто рекомендую її, якщо клієнт живі приблизно в тому ж районі.

Адреса: Вул. Козацька, 122
https://inlight.com.ua/studio/

Із недоліків: Перше – це однозначно ціна, яка вище середньої по Києву! Знаходиться на території промзони. Була неприємна ситуація, коли до мене знімали весілля та залиши зал повний кульок. При цьому персонал студії відмовився їх виносити із залу. Я всю зйомку (а це 4 години) тягала кульки з однієї частини в іншу, що, звісно, забирало час, сили та погіршувало настрій всій команді. Тому високу оцінку сервісу точно не поставлю.

Для весняної фотосесії я б рекомендувала зал «Contemp». Він особливо стильний, мінімалістичний та цікавий з точки зору кольорів, а також геометрії. Для клієнта з вишуканим смаком!

Або зал «Modern» з оновленим дизайном. Світлий, модний, елегантний. Однозначно для жінок або для жіночої компанії: подруги, мама+дочка.

4. Фотостудія «Момент», зал «Family»

Для мене це нова локація, але я не змогла пройти повз цікавий дизайн. Приємне поєднання дуже ніжних кольорів, оформлення ближче до класики, але сучасної класики. Все нагадує кімнати дорогого та затишного котеджу. Універсальний при виборі цільової аудиторії.

Адреса: Б-р Вацлава Гавела 8, корпус 9
http://www.themoment.com.ua/

Із недоліків може одразу сказати – територія заводу, пропускний режим. А далі будемо знайомитись, розкажу детальніше😊

5. П’яте місце в моєму рейтингу чесно поділили між собою дві прекрасні локації: Фотостудія «W-photostudio» й «193 photostudio». Чому ж так?!

Бо вони дуже схожі за концепцією та поведінкою. Ці студії – імітації квартири чи приватного будинку. Віддати належне, з дуже якісним дизайном. Ідеально підходять для зйомки повноцінної історії або для фотосесії для власного бренду (фотоконтенту). Що ж тоді з ними не так?! Це постійність дизайну. Зараз майже у кожного другого в Києві є фото, зроблені в цих студіях. Дизайн дуже легко впізнати й елемент казковості або можливості повірити, що це в домі клієнта, зникає в одну мить. Тому люблю їх і не дуже, одночасно. Але якщо це ваша перша фотосесія, обидві студії дуже класні! Мабуть, тому її всі обирають!😊

Тож адреси:

Фотостудія «W-photostudio»:
Адреса: м. Київ, пр-т Академика Королева, 1

https://www.wphotostudio.com.ua/

Із недоліків: відсутність гостьової зони, дуже тісно на рецепшене. І знову територія заводу.

Фотостудія «193 photostudio»:
Адреса: вул. Садова 193. між м. Славутич й м. Осокорки.
https://193photostudio.com.ua/

Для мене це протилежна сторона Києва, тому вибираю частіше інші студії. А ось в фотостудію «Loft31» (це одні власники) перестала ходити через жахливу територію промзони та незручний заїзд, і ще гірший сервіс (персонал).

Сподіваюсь було цікаво та корисно почитати! 😊

Напишіть, будь-ласка, яка локація подобається більше, ви дуже допоможете мені вибрати найкращу для фотопроєкту.

А цікаво було б почитати про весняні локації в Києві, але не студії?