Що краще обрати для корпоративної фотосесії: офіс чи фотостудію?

 Клієнти часто звертаються до нас із дилемою. Одна з них стосується місць для знімання портретів своїх співробітників. Бронювати час у фотостудіях далеко від офісу чи привозити фотографа до себе? У Фотостудії Headshot половина наших корпоративних фотосесій відбувається на території клієнтів, оскільки вони не хочуть втрачати час на дорогу, пробки та відривати персонал від робочого процесу надовго. Це має сенс, коли у вас велика команда або ви територіально знаходитесь далеко від студії.


У багатьох випадках проблемою офісів є те, що вони мають відкритий тип планування, робочий безлад, невеликі або спільні приміщення, погане освітлення, застарілий ремонт та інтер’єр, який не відповідає іміджу компанії. Офіс із шириною двох робочих столів або маленький кабінет лікаря, на жаль, — також не достатні для фотографування стандартного портрета на білому фоні (Headshot). Тому ми часто знімаємо у залах засідань та переговорів, в кабінеті директорів компанії. Офіси відкритого планування також часто мають зони відпочинку, які є досить великими для фотографування або просторі вестибюлі, сходинки, балкони, які можуть слугувати чудовим фоном для професійних бізнесів портретів в інтер’єрі. Можливо під корпоративну фотосесію ви зможете додатково орендувати сучасний та великий зал з якісним преміальним меблюванням у самому бізнес-центрі. Прохолодні кольори скляних кабінетів з гарним краєвидом за вікном, дерев’яні меблі та стильний інтер’єр, які говорять про рівень та соціальний статус компанії, — можливо це саме те, що ви хотіли бачити на бізнес фотографіях.

Для того, щоб організувати фотосесію в офісі ми привозимо до вас: стійки, щоб повісити фон, самі фони, професійне студійне світло, всю необхідну фототехніку, комп’ютери або лептопи, щоб відразу бачити результат та свою команду фотографів (мінімум 2 людини). Оренда та транспортування обладнання можна порівняти за ціною з 5-10 годинами оренди нашої фотостудії, де все вже є готовим та встановленим.

Але в фотосесії в офісі є дві великі переваги:
1. Це дійсно швидко: на кожну людину витрачаємо приблизно 15-20 хвилин, замовник присутній на фотосесії відразу вибирає найкраще фото співробітника.
2. Дуже зручно відразу замовити ще знімання самого офісу, інтер’єрів, кадри всієї команди разом. А також відзняти робочий репортаж: як проходять переговори, я працюють ваші фахівці, як виглядає рецепшн тощо. Такі зйомки займають більше часу, але ви закриваєте питання фотоконтенту для більшості питань: оформлення сайту, наповнення соц.мереж компанії, фотографій для презентацій та пропозицій, статей, рекламних макетів тощо.

З іншої сторони ви завжди можете виділити час на фотосесію та приїхати до нас у фотостудію Headshot. Це зручно тим, що зали вже обладнанні всім необхідним для фотозйомки. Крім того, там є зручне місце, де ви можете перевдягнутись, зробити мейкам чи поправити зачіску. Ми зможемо приділити кожній людині стільки часу, скільки буде потрібно. Хтось виходить гарно з першого кадру, а комусь треба трохи часу, щоб розслабитись та налаштуватись, все дуже індивідуально. Крім того, у фотостудії не буде “залу глядачів” ваших колег, тому атмосфера більш спокійна та конфіденційна. В нас дуже комфортна зона для відпочинку, сучасний ремонт, доступний вайфай, напої, снеки. Якщо ваша команда не дуже велика, кожен співробітник може домовитись про окремий зручний час для фотосесії, наприклад: ранній ранковий час, вечірній після роботи або навіть вихідний день, щоб мінімально відриватись від важливих зустрічей чи робочих процесів. А для командної фотографії в нас є різний реквізит та меблі, щоб це не виглядало креативно, стильно та сучасно.

Отже, підсумуймо:
Офіс: це швидко, можна поєднати різні типи зйомки, але дорожче й трохи публічно.
Фотостудія: це якісно, конфіденційно, професійно й часто дешевше.
Порадити одне рішення на всі випадки життя звісно не можливо. Але тепер ви знаєте всі тонкощі й зможете вибрати найкращий та найзручніший варіант саме для вас та вашої компанії.