Якісний бізнес портрет

Я вам розказувала, що найкращі кадри з бізнес фотосесії я вибираю разом з клієнтом відразу ж?! Дуже часто мене питають, як саме я оцінюю кожну фотографію?! Мої клієнти – люди освічені, тому відповідь: “інтуїтивно” або це “насмотренность”, “я так бачу” – не для них.
 
Нижче я сформулювала 3 критерії, які мені допомагають зрозуміти, наскільки вдала та якісна вийшла фотографія. Користуйтесь та з легкістю орієнтуйтесь, що є “так, це воно”, а що “ні”.

Критерії якісного бізнес портрету

Бізнес Портрет повинен зупиняти погляд на вас, спонукати до розмови, щоб з вами захотілось познайомитись, проявити таку ж емоцію або, як мінімум, посміхнутися вам у відповідь. Одночасно з цим, бізнес портрет повинен бути технічно ідеальним та найкращим чином адаптованим до «віртуального» використання. Тому ми визначили три ключові характеристики першокласного бізнес портрету:

Lookability

“Lookability” – суб’єктивна оцінка здатності фотографії привертати увагу:
Ваша емоція: тільки природні та щирі емоції, які підкреслюють натуральність, впевненість, професіоналізм, відкритість. Відсутність фальші, «fake smile».
Емоція глядача, що виникає при перегляді та здатність привернути увагу, викликати бажання подивитись ще раз.
Реальність: фотографія має відповідати вашому поточному вигляду, статусу та віку, а кількість постобробки бути мінімальною Тому що надмірне використання «Faceup» - подібних застосунків та фільтрів – віддаляє реальність та адекватне сприйняття вас, і як наслідок, зменшує рівень довіри.

СЕО портрет

“Headshot” формат

Композиція: обов’язково крупний план, відповідне кадрування та положення в кадрі, вдалий ракурс.
Позування: поза, оберт тіла, кут, нахил голови, положення частин тіла тощо.
Погляд в об’єктив: очі – дзеркало душі, і головний елемент на фото! Чим далі ви дивитесь від об’єктива, тим менше буде зв'язок з вашим співрозмовником.
Освітлення: коректно підібрана під вас світлова схема, яка робить фотографії об’ємними, підкреслює або приховує певні деталі.
Фон: однотонний або градієнтний, максимально розмитий, має доповнювати ваш стиль і не відвертати увагу.

Технічна якість

Фокус на очах, чіткість і різкість усіх важливих деталей, відсутність розмитості або зайвих деталей в кадрі та на одязі, коректне відтворення кольорів, роздільна здатність тощо.

Додатково: при групових замовленнях ми також контролюємо, щоб усі фотографії мали єдину стилістику відповідно до корпоративного «брендбуку».