Правила оренди

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1 Клієнт фотостудії бере у тимчасове користування (оренду) приміщення, обладнання, декорації та реквізит фотостудії.

2. ЗАМОВЛЕННЯ ОРЕНДИ (БРОНЮВАННЯ) ФОТОСТУДІЇ

2.1 Замовлення оренди (бронювання) фотостудії здійснюється за телефоном або електронною поштою.
2.1.1. Відправник заявки на оренду отримає лист на вказаний ним адрес електронної пошти, що і є підтвердженням його бронювання.
2.2 Мінімальний час оренди фотостудії – 1 година, час не ділиться на менші проміжки. Відповідно, бронювання фотостудії на півтори години є неможливими.
2.3 Часом початку оренди фотостудії вважається час, на який Клієнт замовив бронь. Час кінця оренди вважається час, коли Клієнт залишає фотостудії (не коли закінчує знімання).
2.4 До часу оренди фотостудії входить час, необхідний клієнту для прибирання приміщення, приведення декорацій до початкового стану, повернення обладнання, реквізиту на місце збереження.
2.5 Продовження часу оренди можливе за відсутністю наступного бронювання в графіку роботи фотостудії чи наступного клієнта та оплачується відповідно прайсу.
2.6 Якщо Клієнт не залишив вчасно фотостудію, що призвело до порушення графіку роботи фотостудії та/чи затримки наступного клієнта, він зобов’язується сплатити час затримки в трикратному розмірі.
2.7 Замовлення, зроблені після 21:00 оброблюються на наступний день з 9:00 ранку.
2.8 Сплачений час, у випадку скасування, не переноситься.
2.9 Вартість оренди фотостудії вказана при кількості учасників знімання не більше 6-ми чоловіками. Якщо кількість учасників знімання перевищує 6 осіб, вартість оренди збільшується на 100 грн / 1 година – за кожного додаткового учасника.

3. ОПЛАТА ОРЕНДИ ФОТОСТУДІЇ

3.1 Оплата проводиться шляхом готівкового чи безготівково розрахунку (шляхом грошового переказу на карту).
3.2 Бронювання передбачає передплату в розмірі 100% від вартості оренди.
3.3 Передплата здійснюється на карту надану адміністратором під час бронювання.
3.4 Передплата повинна бути виконана в день оформлення заявки на бронювання фотостудії (протягом 24 годин).
3.5 В призначенні платежу обов’язково повинні бути вказані: прізвище та ім’я клієнта, дата і час бронювання фотостудії.
3.6 Після внесення передплати, будь ласка, повідомте нас про це: зателефонуйте на студійний номер телефону або відправте скріншот про вдало проведену оплату оренди на електронну адресу.
3.7 Оплата готівкою проводиться до початку оренди фотостудії безпосередньо Адміністратору фотостудії.
3.8 Продовження оренди оплачується в цей же момент безпосередньо Адміністратору фотостудії.
3.9 Вартість оренди фотостудії й обладнання вказана в розділі ціни.

4. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА ОБМЕЖЕННЯ

4.1 В фотостудії й у всіх її підсобних приміщеннях забороняється:
4.1.1 курити та розводити вогонь;
4.1.2 смітити, забруднювати обладнання, декорації, реквізит;
4.1.3 ходити в вуличному взутті, взуття, в якому моделі будуть брати участь в знімання, повинне бути сухим й чистим, не та яке не залишає брудних плям та відбитків;
4.1.4 розпивати спиртні напої;
4.1.5 знімати фото і/чи відео порнографічного характеру;
4.2 При зніманні фото і/чи відео оголеної натури усі моделі повинні мати документи, підтверджуючи їх повноліття.
4.3 В знімальних залах забороняється приймати їжу, виключеннями є випадки, коли їжа є об’єктом знімання та порядок в студії збережено.
4.4 Тварини допускаються в залу тільки з попередньої домовленості з Адміністратором. Відповідальність за збитки, причинені тваринами, покладаються на Клієнта.
4.5 Все обладнання та реквізит Клієнта повинні знаходитися в орендованій Клієнтом залі.
4.6 Клієнт зобов’язується повернути обладнання, декорації та реквізит зали на місце постійного збереження, а приміщення в чистому, прибраному стані. У випадку сильного безладу Адміністратор фотостудії має право зупинити знімання до закінчення оренди та попросити Клієнта навести порядок в залі.
4.7 Адміністрація залишає за собою право не допускати в фотостудію та вимагати  залишити фотостудію осіб в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
4.8 Клієнт повинен переконатися в справності обладнання, декорацій, реквізиту до початку знімання. У випадку пошкодження студійного майна, Клієнт зобов’язується покрити збитки в розмірі та об’ємі, встановленим Адміністрацією. Після закінчення знімання обладнання обов’язково перевіряється Адміністратором.
4.9 Заміна паперового чи тканьового фону проводиться тільки Адміністратором.
4.10 Адміністрація фотостудії НЕ несе відповідальність за особисті речі, котрі знаходяться в фотостудії під час знімання та за забуті клієнтами речі.

5. УМОВИ СКАСУВАННЯ ОРЕНДИ ТА ШТРАФНІ САНКЦІЇ

5.1 При скасуванні бронювання фотостудії більш ніж за добу, з Клієнта стягується 50% вартості оренди.
5.2 При скасуванні бронювання фотостудії в день оренди, з Клієнта стягується 100% вартости оренди.
5.3 У випадку відмови Клієнта від сплати штрафів, Адміністрація фотостудії залишає за собою право відмовити Клієнту в подальшій співпраці.
5.4 Адміністрація залишає за собою право відмовити в оренді фотостудії БЕЗ ПОЯСНЕННЯ ПРИЧИН.
5.5 Внесена передплата не повертається.

6. КОМПЕНСАЦІЯ ЗБИТКІВ

6.1 Клієнт несе матеріальну відповідальність за обладнання, декорації, реквізит та орендовані приміщення. При заподіянні шкоди обладнанню, декораціям, реквізиту чи приміщенню фотостудії, Клієнт зобов’язується компенсувати вартість пошкоджень. У разі падіння освітлювального обладнання, не залежно від того, чи є пошкодження, чи ні, Клієнт сплачує додатковий штраф 500 грн.
6.2 Клієнт зобов’язаний до початку оренди в присутності Адміністратора переконатися в якості й цілісності обладнання, декорацій, реквізиту. Якщо Клієнт знайшов несправність чи пошкодження обладнання чи реквізиту він зобов’язаний відразу сповістити про це Адміністратора студії.
6.3 За порушення правил студії в частині заборони на куріння чи розведення відкритого вогню в знімальній залі Клієнт сплачує штраф в розмірі 1000 грн.
6.4 За значні пошкодження фону Адміністрація має право стягнути з клієнта компенсацію з розрахунку 300 грн за 1 кв.м. пошкодженого фону.
6.5 За знаходження в залі з циклорамою в забрудненому взутті, клієнт сплачу штраф в розмірі 500 грн.
6.6 Скасування бронювання зали здійснюється виключно в письмовому виді через електронну пошту наведену в розділі контакти.
6.7 З метою безпеки в фотостудії ведеться відеоспостереження.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
  • Клієнт несе матеріальну відповідальність за обладнання, декорації, реквізит та орендовані приміщення. При заподіянні шкоди обладнанню, декораціям, реквізиту чи приміщенню студії, Клієнт зобов’язується компенсувати вартість пошкоджень. У разі падіння освітлювального обладнання, не залежно від того, чи є пошкодження, чи ні, Клієнт сплачує додатковий штраф 500 грн.
  • Клієнт зобов’язаний до початку оренди в присутності Адміністратора переконатися в якості й цілісності обладнання, декорацій, реквізиту. Якщо Клієнт знайшов несправність чи пошкодження обладнання чи реквізиту він зобов’язаний відразу сповістити про це Адміністратора студії.
  • За порушення правил студії в частині заборони на куріння чи розведення відкритого вогню в знімальній залі Клієнт сплачує штраф в розмірі 1000 грн.
  • За значні пошкодження фону студія має право стягнути з клієнта компенсацію з розрахунку 300 грн за 1 кв.м. пошкодженого фону.
  • За знаходження в залі з циклорамою в забрудненому взутті, клієнт сплачу штраф в розмірі 500 грн.
  • Скасування бронювання зали здійснюється виключно в письмовому виді через електронну пошту студії наведену в розділі контакти.
  • З метою безпеки в студії ведеться відеоспостереження..