Ціни

Ми пропонуємо індивідуальний підхід як корпоративним, так і приватними клієнтам, і готові виконати будь які ваші побажання та запропонувати ексклюзивні умови кожному. Звертайтесь до нас і ми надамо безкоштовну консультацію та допоможемо обрати оптимальний варіант.

Індивідуальні пакетні пропозиції

Ми пропонуємо зручні, прості й вигідні пакетні пропозиції на зйомку в нашій фотостудії “Headshot”. Кожен пакет включає роботу фотографа та асистента, оренду студії та гримерного столу, адаптацію “Аватарка” для відібраних фото.

За жанром це може бути Бізнес Портрет, Акторські портрет, Дитячий портрет, Індивідуальний портрет, Бренд/Фешн тощо

 • “Basic Headshot” 5 000 грн

  мінімальна базова портретна фотосесія в стилі Headshot (від грудей і вище). Зйомка, тривалістю близько години, проходить на білому або світло-сірому фоні в “Білому” залі. Впродовж фотосесії, щоб знайти ваш найкращий вигляд, ми тренуємо та вчимо вас позувати, знаходимо оптимальний ракурс, кут, нахил, спробуємо різні емоції. Ми встигнемо відпрацювати 1-2 образи або варіанти одягу. Відразу після завершення ви отримаєте 10 відібраних фотографій, з адаптацією “Аватарка”.

 • “Professional Headshot” 10 000 грн

  повноцінна портретна фотосесія в стилі Headshot тривалістю 2 години. Починається з “Basic Headshot” та навчання. На ваш вибір, знімаємо в “білому” та “чорному” залах, фони білий, відтінки сірого, чорний. Впродовж зйомки у нас досить часу щоб відпрацювати мінімум 3-4 образи або варіанти одягу. Користування студійним гардеробом входить в пакет. Відразу після завершення ви отримаєте мінімум 20 відібраних фотографій з адаптацією “Аватарка”. І на декілька років повністю вирішите питання фотографії профілю в комунікаторах, соц мережах, облікових записах тощо.

 • “Portrait” 20 000 грн

  пакетна пропозиція для вашого персонального бренду. Ми починаємо з фотосесії в стилі Headshot та навчання, після чого відпрацьовуємо попередньо узгоджені з вами референси та креативні ідеї. Можливий будь-який фон, композиція, крупність плану, позування тощо. Для найкращого результату, в вартість пакету включено послуги стиліста та спеціаліста з зачіски та макіяжу. По завершенню ви отримаєте широкий вибір портретів і все, що може знадобитись для вашого персонального бренду.

 • “Exclusive” 35 000 грн

  ми готові реалізувати будь-яку вашу ідею. Вартість включає роботу всієї команди Фотостудії “Headshot” над вашим проектом протягом одного робочого дня.

Корпоративні фотосесії

Нашим корпоративним клієнтам ми пропонуємо групові портретні фотосесії в стилі Headshot які задовольняють єдиним вимогам по стилістиці вашого бренду.

Зазвичай за основу корпоративної фотосесії ми берем пакет “Basic Headshot” або “Professional Headshot” або “Portrait” і адаптуємо його до ваших вимог. В залежності від кількості осіб, яким потрібно зробити Бізнес Портрет, у нас діє прогресивна система знижок:

 • від  5 до 10 людей: 5%
 • від 11 до 20 людей: 10%
 • від 21 до 30 людей: 20%
 • від 31 до 40 людей: 30%
 • від 41 і більше: 40%

Здебільшого клієнти приходять на фотосесію до нашої фотостудії “Headshot” де все готово і пристосовано до зйомок, але ми з радістю проведемо зйомку і в обраному вами місці, будь то інша фотостудія чи ваш офіс. Вартість організації “міні студії” у вас в офісі складе від 5 000 грн, а в інших студіях за попередньою домовленістю.

Звертайтесь до нас і ми на основі ваших потреб розробимо для вас найкращу та найвигіднішу індивідуальну пропозицію.

Оренда фотостудії "Headshot"

Ми раді запропонувати вам оренду нашого творчого простору – фотостудії “Headshot”.

Вартість оренди складає 1000 грн за 1 годину і включає користування  всією студією “під ключ”, а саме зоною відпочинку, білим та чорним залом з усім обладнанням, студійною технікою та аксесуарами.

Ми проводимо інструктаж з користування технікою, а якщо ви бажаєте, можемо для вас виставити будь-яку світлову схему. Вартість складає 500 грн за 1 схему.

Мінімальне замовлення оренди складає 1 година.

Максимальна кількість відвідувачів, окрім персоналу, складає 10 людей.

Одномоментно в студії може бути тільки один замовник(до 10 людей). Наші клієнти між собою не перетинаються, тому що ми обов’язково робимо 30 хв перерву на прибирання та дезінфекцію.

Звертайтесь до нас для бронювання, а у випадку замовлення більше 2-ох годин ми надаємо знижки.